WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW

 OBECNIE Z POWODÓW ORGANIZACYJNYCH POLICKIE KAJAKOWANIA Z HISTORIĄ JAK I MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW NIE BĘDĄ ORGANIZOWANY – OBSŁUGUJEMY JEDYNIE GRUPY ZORGANIZOWANE. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z INNYCH NASZYCH OFERT KAJAKOWYCH.

Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków w Policach, w wybrane dni podane na naszej stronie, będzie stacjonował nieopodal mostu nad rzeką Łarpią, przy ulicy Goleniowskiej. W ramach punktu prowadzone będą Polickie Kajakowanie z Historią, łączące wycieczkę do Betonowca, z zwiedzaniem Muzeum Historycznego „Skarb” i ogniskiem oraz wypożyczenia indywidualne.

NAJBLIŻSZY TERMIN TO ……. ROKU. PUNKT BĘDZIE DZIAŁAŁ W GODZINACH 10:00 – 18:00. 3 LIPCA 2016 ROKU, NIESTETY NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW

Zawsze będziemy zabierali kilka kajaków więcej, aby mieszkańcy Polic, mogli sobie popływać kajaczkiem po Łarpii. Kajaki wypożyczane będą na godziny, jak i na cały dzień. Jeśli ta forma się sprawdzi, w weekendy będziemy częściej przyjeżdżali do Polic. Przy dużym zainteresowaniu przywieziemy nawet i 30 kajaków. Aby wypożyczyć kajak, trzeba posiadać ze sobą dowód osobisty, niezbędny przy podpisywaniu umowy. Do Waszej dyspozycji są kajaki 1 i 2 osobowe, oraz kajaki rodzinne 2+dziecko (max. do 6 lat) – więcej informacji w zakładce NASZ SPRZĘT. Wypożyczający otrzymuje wiosła i kamizelkę asekuracyjną. Proponujemy:

  1. Wypożyczenie kajaka na godzinę w cenie 12,00. Kajaki wypożyczane się w miarę posiadanego stanu i czasami trzeba poczekać. Nie gwarantujemy na 100%, że kajak będzie jak przyjdziecie. Nie dokonujemy wcześniejszej rezerwacji.  Abyśmy jednak w miarę możliwości odpowiednio się przygotowali, prosimy o przesyłanie na nasz e-mail, informacji o planowanej godzinie wypożyczenia, ilości kajaków oraz czasu jaki przewidujecie użytkować kajak.
  2. Wypożyczenie kajaka na 5 godzin i więcej w cenie 60,00 . Aby być pewnym, że kajak będzie czekał, należy za pomocą poczty elektronicznej, dokonać rezerwacji i opłacenia przelewem opłaty za wynajęcie kajaka.
  3. Wypożyczenia worka wodoodpornego – 5,00
  4. Wypożyczenie etui wodoodpornego – 2,00

JAK SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG ?

  1. Jeśli chcesz mieć 100% rezerwację kajaka, dokonaj rezerwacji, wysyłając zgłoszenie rezerwacyjne na nasz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl . Ważne jest to aby w tytule mejla zapisać; PUNKT POLICE-DATA. W treści mejla podajemy informację rezerwacyjną np. „Proszę o rezerwację 3 kajaków, w tym jeden kajak dwuosobowy, jeden kajak rodzinny i jeden kajak jednoosobowy oraz 5 worków wodoodpornych i 8 etui wodoodpornych na cały dzień/od godziny 10:00 do godziny 18:00. Osobą kontaktową jest Jan Nowak telefon 501036860″.
  2. Poczekaj na naszą odpowiedź potwierdzającą rezerwację, wraz z podaniem informacji odnośnie dokonania przelewu bankowego, a w przypadku wypożyczeń poniżej 5 godzin lub na godziny na informację o wpisaniu na listę.
  3. Po wykonaniu przelewu, wyślij do nas potwierdzenie. W momencie zaksięgowania wpłaty, wpisujemy na listę rezerwacyjną, na niniejszej stronie.
  4. Zapoznaj się z regulaminem korzystania ze sprzętu kajakowego Wikinga, do którego przestrzegania zobowiązujesz się w momencie dokonania wpłaty rezerwacyjnej lub wypożyczenia kajak na godziny.
  5. Nie zapomnij zabrać dowodu osobistego, który posłuży do podpisania umowy wypożyczenia sprzętu w dniu startu. Warto, aby na każdy kajak była oddzielna umowa – wzór umowy. Przyjedź w miejsce działania Punktu, podpisz umowę, pobierz sprzęt i rozkoszuj się rekreacją w kajaku.